З 15 березня потяги з Ужгорода та у зворотному напрямку не їздитимуть

Потяги курсуватимуть 13 та 14 березня з Ужгорода до Києва та Лисичанська.

Про це виданню Суспільне Закарпаття розповів черговий Ужгородського залізничного вокзалу Василь Левко. За його словами, з 15 березня поїзди з Ужгорода та у зворотному напрямку не їздитимуть.

40 квитків на спецрейси до потягів на 16 годину придбали зранку 13 березня у другій касі в Ужгородському залізничному вокзалі, — каже квиткова касирка Емма Пекар: “Є квитки, є місця на сьогодні, ні ті що сьогодні їдуть, і завтра будуть їхати. Ті, хто мав на понеділок або вівторок 15-16 березня, то можуть їх здати. Але зі Львова їдуть потяги. Так що можна придбати зі Львова до Києва, чи до Харкова, бо дуже хочуть пасажири поїхати».

Потяг “Ужгород-Київ” поїхав з Ужгорода завантажений приблизно на 80 відсотків, — каже черговий залізничного вокзалу Василь Левко. За його словами, 13 і 14 березня курсуватимуть ще три потяги: “45 “Ужгород-Лисичанськ”, 81 “Київ-Ужгород” і 13 “Ужгород-Київ”. Зараз надали поїзди для вивезення пасажирів, які придбали квитки і їм треба їхати назад”.

За словами Василя Левка, з 15 березня, посадка на потяги буде тільки у Львові.

Подробиці в сюжеті Суспільного:

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Дурдом что творится в Закарпатье,а что в Львов не болеют!? Хитрый Садовой он не закрывает ничего,а вот сейчас были блогеры журналисты в Иршавскую больницу,там пусто нет что пишут что нет мест всё брехня,это они деньги получают что у них как будто много больных