З 11 до 17 жовтня на Закарпатті притягнули до відповідальності 134 пішоходів

Протягом попереднього тижня, з 11 до 17 жовтня, патрульні Закарпаття притягнули до відповідальності 134 пішоходів, які не дотримувалися правил дорожнього руху, повідомляють на сторінці патрульної поліції Закарпаття в мережі Фейсбук.

На всіх порушників патрульні склали відповідні адміністративні матеріали за ч.1 ст.127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП.

Де мають рухатись пішоходи?

– Пішоходи повинні рухатися тротуарами та пішохідними доріжками, тримаючись правого боку.

– Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися ними неможливо, пішоходи можуть рухатися узбіччям, в один ряд, тримаючись якомога правіше, а у разі його відсутності або неможливості ним рухатись — краєм проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому треба бути обережним та не заважати іншим учасникам дорожнього руху. Також в таких випадках пішоходам дозволяється рух велосипедними доріжками, але вони мають триматись правого боку та не утруднювати рух велосипедистам.

– Також потрібно пам’ятати, що у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи.

Відправ другу:
Залишіть коментар