Ювенальна превенція Закарпаття працює з сім’ями, які потребують особливої уваги

З 29 червня до 2 липня на території області тривало відпрацювання за участі ювенальної превенції поліції Закарпаття спільно зі службою у справах дітей краю та центром соціальних служб для сімей, дітей та молоді.

Спеціалісти відвідували родини, які на даний момент потребують особливої уваги та підтримки. Працівники поліції вивчали потреби таких сімей, спілкувалися з дітьми та їх батьками.

Ювенальна превенція подібною роботою займається постійно, проте спільні відпрацювання з соціальними службами вважають потрібною практикою. Адже їх колеги зі своєї точки зору допомагають поліцейським сприяти у вирішенні тимчасових проблем родин краю.

Близько сотні таких сімей відвідали поліцейські та відзначають, що щоденна робота дається взнаки і багато з них практично справилися зі своїми тимчасовими проблемами.

Проте подібна робота триватиме і надалі. Ювенальна поліція звертається до громадян із проханням повідомляти про складні ситуації у родинах, щоб ювенали-спеціалісти допомогли швидше впоратися з такими клопотами.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар