Ювенали Закарпаття спільно з рятувальниками працюють, щоб гарантувати безпечний відпочинок дітей

Працівники поліції Закарпаття щоденно проводять профілактичні заходи для безпечного відпочинку неповнолітніх біля водойм. Під час таких зустрічей правоохоронці розповідають дітям і їхнім батькам про правила безпечного відпочинку на воді, інформують на сторінці Національної поліції.

Працівники ювенальної превенції поліції Перечинщини спільно з колегами з УДСНС посилили заходи безпеки у цю надзвичайно спекотну пору, щоб гарантувати безпеку закарпатців в місцях масового відпочинку. Зрозуміло, що найбільше часу приділяються саме навчанню дітей.

У ході профілактичної акції під умовною назвою «Безпечна водойма» правоохоронці чимало часу спілкуються з неповнолітніми, перетворюють освітній процес на цікаву пригоду. В поліції розроблено багато креативних методів зацікавити дітей питанням безпеки. Крім ігор та квестів, дітям роздають листівки з головними правилами безпеки на воді.

Такі профілактичні рейди поліція краю проводить не лише на Перечинщині, але щодня в усіх районах Закарпаття. А за вісімнадцятьма діючими на Закарпатті літніми дитячими таборами відпочинку закріплено по одному працівнику поліції. Правоохоронці регулярно їх відвідують та працюють з дітьми, щоб кожен неповнолітній нашого краю був у безпеці.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар