Ювенали Виноградівщини продовжують піклуватися про підопічні сім’ї

Інспектор ювенальної превенції поліції Виноградівщини спільно з соціальними службами відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Поліцейські дбають про створення необхідних умов проживання для дітей, які виховуються в цих сім’ях, та підтримують батьків, намагаючись націлити їх на правильний спосіб життя.

Днями поліцейські-ювенали Виноградівщини поспілкувалися з родинами, які відвідують систематично. Йдеться про ті підопічні багатодітні сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Завданням поліцейських у таких випадках є постійний контроль за виконанням дорослими їхніх батьківських обов’язків. Спільно з представниками соціальних служб ювенали слідкують за тим, щоб кожна дитина, яка виховується в підопічній сім’ї, проживала в належних умовах, була забезпечена всім необхідним для розвитку та навчання.

Працівники поліції контролюють не лише стан матеріального забезпечення дитини, а й піклуються про її розвиток як особистості, яка має зростати в атмосфері родинної турботи та підтримки. Цьому, перш за все, сприяє систематична робота поліцейських із батьками.

Інспектор ювенальної превенції поліції Виноградівщини Іван Клопотар зауважує: «Робота поліцейського завжди відповідальна, а коли працюєш з дітьми – ця відповідальність зростає в сотні разів. Адже така робота – це завжди долучення до процесу виховання, зростання особистості, формування її життєвих принципів та світогляду».

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар