Ювенали Ужгорода спілкувалися зі школярами про їх фізичну та психологічну безпеку

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу ювенали поліції Ужгорода відвідували навчальні заклади міста та проводили зустрічі з учнями молодших та старших класів.

Інспектори поліції пояснили учням молодших та старших класів, що таке булінг, розповіли про його види та прояви як серед однолітків у навчальних закладах, так і в соціальних мережах. Ювенали нагадали школярам, як необхідно діяти, якщо хтось із них стане жертвою чи свідком психологічного чи фізичного цькування, а також розповіли про спеціальні організації, які займаються проблемами булінгу в Україні.

Інспектори наголосили дітям, що вони завжди можуть розраховувати на допомогу поліцейських. Тому у випадках, коли хтось із них відчуває загрозу для свого фізичного чи психологічного здоров’я, звернення до правоохоронців є необхідним.

Подібні заходи поліцейські завжди проводять у тісній взаємодії з педагогами та психологами шкіл, а також спілкуються з батьками учнів. Така співпраця дозволяє не лише виявити та припинити будь-які прояви цькування серед дітей уже на першопочаткових етапах, а й запобігти несприятливій атмосфері серед дітей.

Ювенали порадили учням берегти свою дружбу, згуртованість та вміння розуміти і допомагати один одному.

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпаття

Відправ другу:
Залишіть коментар