Юні «минайці» відзначилися на турнірі у Пряшеві та на Волині

«Минайці» на минулих вихідних відзначилися хорошими результатами як на турнірі у Європі, так і в Україні.

Так, «Минай» U-10 (2010 року народження) під керівництвом Микити Гальчака у Пряшові (Словаччина) взяли участь у міжнародному турнірі «4Sport Cup». І виступили доволі непогано. У своїй підгрупі зуміли посісти 1 сходинку і вийти у півфінал Кубку – пише fcminaj.com.

На жаль, у 1/2 фіналу поступилися українській команді «Euroshpon Smiga» (Рівненька обл) 0:2. У втішному фіналі, а саме матчі за 3-4 місце, нашим хлопцям не вистачило зовсім трохи – програли 1:2 клубу з Угорщини під назвою «DUNAKANYAR REGIO UFC». У підсумку 4 місце серед багатьох команд у європейському турнірі. І це чудовий результат!

Відзначилися наші вихованці і у Ковелі (Волинська область). На турнірі «Kovel Cup», куди запросили «Минай» U-9 під керівництвом Максима Марченка, взяли участь 24 команди – з України та із Білорусі.

Наші хлопці показали себе дуже гідно на фоні стількох учасників. У своїй підгрупі здобули дві перемоги: 4:0 над «Люблинцем» (Волинська обл.) та 3:1 над «Мал-2» (Житомирська обл.) та поступилися одноліткам з Бресту.

З 2-го місця наша команда потрапила у плей-офф, де посіла почесне 11 місце. Тренер команди М. Марченко відмітив, що це дуже хороший результат на такому турнірі, який до речі, можна відмітити за дуже хорошу організацію.

Відправ другу:
Залишіть коментар