Японки лідирують за тривалістю життя третій рік поспіль

Японські жінки займають перше місце в світовому рейтингу середньої тривалості життя вже третій рік поспіль.
Японські жінки
У 2014 році середня тривалість життя японок становила 86.83 років, в той час як японські чоловіки, піднявшись на сходинку вище в порівнянні з попереднім результатом, посіли третє місце – 80.5 років. Інформацію, що свідчить про рекордно високу тривалість життя представників обох статей, надало в четвер Міністерство добробуту Японії.

Згідно останніх опублікованих даних дослідження, що охопило 49 країн плюс Гонконг, за тривалістю життя жінки з Гонконгу опинилися на другому місці – 86,75 років, іспанки – на третьому: вони живуть у середньому 85.6 років. Гонконгські представники сильної статі зайняли лідируючу позицію, показавши результат у 81.17 років, за ними слідують чоловіки з Ісландії, тривалість життя яких становить 80.8 років. Японські чоловіки розділили третє місце з побратимами з Сінгапуру та Швейцарії.

Результати “мабуть, відображають прогрес у медичному обслуговуванні населення. Середня тривалість життя може стати ще більшою”, – повідомив представник Міністерства охорони здоров’я, праці і добробуту, підкресливши збільшення рівня виживання після лікування раку, хвороб серця, цереброваскулярної хвороби і пневмонії.

Відправ другу:
Залишіть коментар