Який сніданок є корисним?

Ми часто відмовляємося від сніданку, посилаючись на те, що немає часу або немає апетиту, але якщо ми станемо на 20 хвилин раніше, то апетиту вистачить хоча б на чашечку кави, чаю і яєчню.
Завтрак
У різних країнах побутують різні сніданки, а ви можете влаштувати один з них собі і порадувати членів сім’ї.

Щоб пробудити почуття голоду і допомогти організму прийняти ранкову їжу, потрібно готувати вранці лимонний напій. Для цього в склянку з водою додають сік лимона. Я

кщо у вас є проблеми з кислотністю, використовуйте невелику кількість соку, в ідеалі – половини лимона. Можна додати мед. Випиваючи по дві склянки напою в день, ви незабаром привчите свій організм до раннього сніданку.

Після того як ви приймете душ, одягнетеся, візьмете обід на роботу, зберете документи, у вас прокинеться апетит, і ви не змушуючи себе спробуєте харчуватися правильно.

Встаючи вранці, ми думаємо, що буде потрібно багато часу для приготування сніданку, але корисний сніданок готується недовго – всього лише 5 хвилин. Такий час ми всі готові приділити нашому здоров’ю.

Деякі посилаються на те, що вони звикли до відсутності сніданку у своєму житті, але насправді, ці люди просто люблять їсти перед сном. У такому випадку шлунок звикає до діючого розпорядку і не просить їжі на сніданок.

Проте варто лише змінити розпорядок дня, привчити свій організм до правильного харчування, як він швидко звикне до нових умов. Щоб у вас з’явилася звичка, дії потрібно повторити протягом 21 дня.

Ніколи не замінюйте повноцінний сніданок чашкою чаю або кави. Якщо ви не можете без кави, відчуваєте себе пригніченим, розбитим, не можете прокинутися, тоді використовуйте корінь імбиру, який натріть на тертці і заваріть разом з чаєм.

Користі від цього продукту буде більше, і він не зробить шкідливого впливу на нервову систему.

Можна замінити каву цикорієм, який зараз за смаком нагадує каву і за рахунок добавок майже від неї не відрізнити, а енергії і задоволення цей напій приносить більше.

Чорний чай містить не менше кофеїну, але за рахунок таніну уповільнює його засвоєння, тому володіє більш м’яким впливом. Але вживати каву або чай слід тільки після сніданку. На сніданок краще всього з’їсти мюслі з сухофруктами, вівсяну кашу, фрукти або овочевий салат.

Ягоди, горіхи, пророщене насіння – багата їжа для організму вранці. Вона покращує роботу кишечника і не містить шкідливих речовин. Овочевий салат краще заправляти рослинною олією, фруктовий салат – сметаною.

Відправ другу:
Залишіть коментар