Які жести чоловіка свідчать про бажання зайнятись коханням

Кажуть, слова допомагають приховувати думки. Зате мова жестів не вміє зберігати таємниць. Головне – навчитися «читати» (розшифровувати) чоловічі жести. І тоді ти знатимеш про нього всю правду.
Жести
1. Він зацікавився тобою. Якщо твоя зовнішність привертає увагу чоловіка, то його брова мимоволі піднімається й опускається. Це триває не більше секунди, але залишається вірною ознакою того, що ти йому сподобалася.

2. Ти йому сподобалася. При погляді на тебе його обличчя випромінює дружелюбність. Губи можуть мимоволі розтулятися, а ніздрі – злегка розширюватися, начебто він схвильований.

3. Хоче привернути твою увагу. Психологи кажуть, що кожна людина намагається привернути увагу по-своєму. Усе залежить від характеру людини. Хоча одразу відзначають: більшість чоловіків починають поводитися гамірно, жартувати, голосно сміятися, жестикулювати, щоб зацікавити вподобану жінку. І лише деякі з них можуть вдавати скромних і відмовчуватися. Загалом, він намагатиметься робити все можливе, щоб ти помітила та зрозуміла, що він особливий.

4. Ти його цікавиш. У твоїй присутності він поправляє краватку, піджак, сорочку тощо, а також шкарпетки (це відбувається мимоволі). Будь впевнена: ти йому дуже подобаєшся. І психологи «читають» ці жести так: я хочу мати гарний вигляд для тебе.

5. Ти йому дуже подобаєшся. При розмові з тобою він торкається свого волосся – смикає його або, навпаки, пригладжує. Як правило, чоловіки роблять це мимоволі. І все для того, щоб здаватися кращим у твоїх очах.

6. Ти його зацікавила як сексуальний партнер. При спілкуванні з тобою він стоїть напроти, наче по стійці смирно, прямо та підтягнуто. Іноді – може злегка нахилятися до тебе. І напружувати м’язи. Спеціально, щоб продемонструвати своє тіло з вигідної сторони.

7. Він хоче тебе. Чоловік відверто розглядає тебе. І робить усе, щоб ти це помітила. Також намагається зайняти зручну позу, щоб і ти роздивилась усі його достоїнства. Наприклад, сидить напроти, широко розставивши ноги. І при цьому заграє з тобою.

8. Хоче, щоб ти оцінила, який він класний. Він стоїть, тримаючи руки на поясі або трохи нижче на стегнах. За словами психологів, така поза свідчить про те, що чоловік упевнений у собі. І готовий на будь-які сексуальні подвиги.

Відправ другу:
Залишіть коментар