Як закарпатським матусям вберегти своїх дітей від епідемії кору

Кір – це інфекційна хвороба, що вражає дітей та дорослих без імунітету проти неї.

Сьогодні в Україні, зокрема в Закарпатті, спостерігається справжня епідемія цього захворювання. Саме кір є однією з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі.

Вірус кору передається повітряно-крапельним шляхом при тісному контакті з хворим від моменту появи перших симптомів хвороби до 5 дня від початку висипки. В інфікованого кір також проявляється не одразу: від моменту зараження до захворювання проходить від 7 до 21 днів. Це – прихований період хвороби.

На привеликий жаль, закарпатці часто плутають цю хворобу з симтопами ГРВІ, чим наражають себе та своїх рідних на небезпеку.

Симптоми кору проявляються у кілька етапів. Спершу інфікована людина стає млявою, у неї виникають проблеми зі сном та знижується апетит. Пізніше з’являються нежить та кашель, а також підвищується температура.

Тільки за останні 7 днів в Україні зафіксовано понад 2 000 випадки захворювання на цю хворобу.

Варто відзначити, що у деяких випадках, у нашому регіоні ця хвороба вже призводила до смертельних наслідків.

За графіком щеплення проти кору, краснухи та паротиту вакцина вводиться дитині двічі: у віці 12 місяців та у 6 років.

На привеликий жаль, значна частина закарпатських матусь банально не пам’ятають, чи проводилося їх дітям така процедура, принаймні один з двох разів, хоча щеплення являється єдиним видом захисту від цієї хвороби.

Варто пам’ятати, що кір може призвести до ускладнень у вигляді пневмонії, запалення мозку та вушної інфекції, а з тисячі хворих, за статистикою, один помирає.

Антитіла класу IgG до вірусу кору з’являються приблизно через 2 тижні після інфікування.

Дізнатися, чи сформувався у вас, чи вашої дитини імунітет до захворювання, можна здавши аналіз на IgG проти Кору.

В провідній закарпатській лабораторії Astra-Dia, ви можете здати кров на антитіла IgG та IgM, варість яких становить 230 та 250 гривень відповідно. Таким чином, здавши перший аналіз ви чітко будете впевнені в тому, чи сформований у вас, чи у вашої родини імунітет до цього захворювання, а дослідження на антитіла IgM – чіткий показник розвитку цієї недуги в людини.

Здійснити таку перевірку можна у 16-ти населених пунктах Закарпаття (список) в яких знаходяться 22 відокремлених відділення лабораторії Astra-Dia.

Пам’ятайте, що якісні та високотехнологічні лабораторні дослідження являються запорукою правильного діагнозу та лікування.

Здача цих аналізів допоможе убезпечити здоров’я Вашої дитини. Про результати досліджень ви зможете дізнатися, як онлайн, так і в будь-якому відділенні лабораторії.

Будьте здорові і ніколи не хворійте!

Контакти лабораторії для консультацій – (0312)-64-46-75, 067-312-66-69, 050-338-17-48.

Партнерський матеріал

Відправ другу:
Залишіть коментар