Як закарпатці зможуть отримувати субсидії за новими правилами (ВІДЕО)

Нову заявку і декларацію про доходи та витрати отримувачі субсидій можуть подавати до вересня.

Як пише Суспільне Закарпаття про це розповіла директорка департаменту соціальної політики Ужгородської міськради Алла Келемець. За її словами, всі субсидії будуть виплачувати тільки готівкою.

Для отримання субсидії потрібно заповнити нову заяву та подати декларацію. Проте, бланків для цього у департаменті соцполітики наразі ще немає, каже його директорка Алла Келемец.

“Ми на наступному тижні очікуємо їх і додатково повідомимо містян про те, що є вже нові бланки і можна звертатися. Подати нову заяву, декларацію люди зможуть або прийшовши до нас до Департаменту соцполітики, або відправивши поштою, або на сайті Мінсоцполітики заповнивши онлайн заяву та декларацію”, — пояснила директорка.

За словами Алли Келемец, відмовити у субсидії можуть, якщо отримувач, члени його сім’ї, або будь-хто із зареєстрованих у помешканні, впродовж року перед зверненням купив щось дорожче за 50 тисяч гривень, на час призначення субсидії має на банківському рахунку понад 100 тисяч, придбав машину, якій менше 5-ти років, або купив іноземну валюту більш як на 50 тисяч гривень.

Подробиці в сюжеті Суспільного:

Відправ другу:
Залишіть коментар