Як взнати коли бреше чоловік

Коли чоловікові не хочеться про щось говорити, щось робити, він може використовувати не зовсім чесні методи, аби домогтися свого. Наприклад, чуть-чуть прибрехати. Коли не варто вірити всьому, що він говорить?
Муж лжет
Коли чоловікові не хочеться про щось говорити, щось робити, він може використовувати не зовсім чесні методи, аби домогтися свого. Наприклад, чуть-чуть прибрехати. Ось найбільш часто використовувані чоловіками обмани.

Ні, ти не виглядаєш товстою
Коли ви збираєтеся куди-небудь разом, ти періодично виходиш з ванної і питаєш: “Я не виглядаю в цій товстої?” І чоловік найчастіше відповідає “Ні, ти виглядаєш бездоганно” або якось так. Але, на жаль, в більшості випадків він просто хоче, щоб ти пошвидше зібралася, тому що йому вже набридло чекати того моменту, коли ж ви нарешті вийдете з дому.

Мені не подобається ходити на стриптиз
Похід на стриптиз або перегляд еротики змушує прокинутися в чоловікові основні інстинкти, придушити які може рідко який чоловік (якщо взагалі може). Хоча для нього, найчастіше, такого роду розваги такий же спосіб розслабитися, як для тебе, скажімо, перегляд серіалів або романтичних фільмів.

Ми поговоримо про це пізніше
Ця фраза допомагає більшості чоловіків закінчити суперечку або потенційну сварку. В дійсності, коли чоловік так каже, він не хоче “говорити про це пізніше”, він взагалі не хоче про це говорити.

Я не думаю про інших жінок
На жаль, коли чоловік так каже, то він, швидше за все, бреше. Але постався до цього з розумінням. Якщо він побачив напівголу дівчину в журналі, що не дуже вже великий злочин помріяти про неї … І це зовсім не означає, що він зібрався тобі змінювати!

Мені подобається проводити наш вільний час з твоєю мамою
Не подумай, що він не поважає твоїх батьків, ні, просто йому хочеться жити з тобою, а не з твоїми батьками.

Пробач мене
Щоб уникнути разгорания сварки чоловіки можуть зловживати цією фразою. Можливо, вони й не вважають себе винними, але щоб знову побачити твою посмішку готові і на таку “виверт”.

Відправ другу:
Залишіть коментар