Як відпочити на роботі під час перерви?

10-хвилинна перерва в роботі — штука корисна, якщо витратити її не на похід в курилку. Нижче — 4 корисних альтернатив перекурів. Запам’ятовуй.
Робота
Випий для розслаблення
Чаю, звичайно ж. Але не простого, а з квітами лайму — вони володіють спазмолітичним ефектом, який допоможе твоєму скрученому стресом шлунку.

Роздави напругу
Невеликий масаж активних точок — і ти свіжий і бадьорий.
Масажуй кожну точку круговими рухами по 15 секунд, після 5-секундної перерви переходь до наступної точки.

1) Помасажуй перенісся кінчиком пальця, потім переходь до скронь. Виски масажуй кінчиками двох пальців.

2) Кінчиками пальців помасажуй трапецієподібний м’яз, потім великими пальцями масажуй основу шиї.

3) Переходь до точки “Перикард 6”, розташованої на обох передпліччях на відстані ширини трьох пальців вище зап’ястя. Масажуй двома пальцями спочатку одну, потім іншу руку.

4) Кінчиками великого і вказівного пальців однієї руки гарненько розімни точку, що знаходиться на долоні іншої руки між основами великого і вказівного пальців.

Повтори пункти 1-4 двічі.

Чорний список
Втомився? Сядь спокійно, розімни пальці… і напиши список того, що тебе найбільше дратує на роботі. Психологи стверджують, що це допомагає заспокоїтися. Якщо одного написання виявиться мало, можеш порвати список в дрібні шматки, кожен раз складаючи розірване вдвічі. Заодно зміцниш пальці.

І знову випий
На цей раз — соку. Але не якого доведеться, а з апельсинів. Соку двох апельсинів вистачить, щоб зняти стрес. Втім, можеш навіть не пити, тут вся справа в запаху — аромат апельсинів стимулює альфа-хвилі мозку, і стрес відступає.

Відправ другу:
Залишіть коментар