Як ужгородські водії реагують на спецсигнали транспорту поліцейських та «Швидкої» (ВІДЕО)

Реакцію водіїв на спецсигнали транспорту поліцейських та «Швидкої» перевіряли сьогодні в Ужгороді. Такі профілактичні навчання – всеукраїнські. Про це повідомив речник патрульної поліції на Закарпатті Олександр Бодня.

Іван Дробчак працює водієм швидкої більше 9-ти років. Каже: під час екстреного виклику важлива кожна хвилина. І водії та пішоходи повинні це розуміти.

ІВАН ДРОБЧАК, водій швидкої

Всякі ситуації бувають. Особливо на перехрестях. Не пропускають, не реагують, що швидка їде, мусай притормажувати, не будеш бити машину, дивишся по ситуації на дорозі. Та стараємося уложитись у норматив. Але то не від нас залежить. Залежить від години пік.

Водіям, які не поступаються машинам екстреної допомоги, поліцейські роблять попередження і можуть оштрафувати.

АНДРІЙ РАТІ, водій

Не було можливості. А вони штрафують. Я пускаю завжди, то однозначно. Я знаю правила. Бачили, я їхав позаду, а тут було вільно у цьому ряді. Не було куди дітися.

СТАНІСЛАВ БОЙКО, поліцейський

Проведено профілактичну бесіду з водіями щодо пропуску транспортних засобів, а також злісних порушників буде притягнуто до адмінвідповідальності згідно Кодексу про адмінправопорушення. Штраф 510 грн. згідно частини 3-ї статті 122-ї.

Відеосюжет:

Відправ другу:
Залишіть коментар