Як ужгородцям оформити субсидію та що для цього потрібно зробити

До кінця вересня можна подати документи, щоб нарахували субсидію із травня цього року, повідомляють на сторінці Ужгородської міської ради.

Департамент соціальної політики Ужгородської міської ради нагадує, що житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць із травня по вересень 2021 р., нараховується, починаючи з травня 2021 року.

Тобто, якщо необхідні документи подати до кінця вересня, субсидія буде нарахована з травня 2021 року.

Щодо оформлення субсидії можна:

– звернутися безпосередньо до департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради;

– заповнені бланки надіслати поштою на адресу: Ужгород, площа Шандора Петефі, 24 ;

– через електронний сервіс на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua/

Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики, щоб подати їх у паперовому вигляді або надіслати поштою.

Департамент соцполітики міськради додатково повідомляє, що призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проведено без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

– надавалася у грошовій безготівковій формі;

– була призначена за фактичним місцем проживання осіб: внутрішньо переміщеним особам, орендарям та індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію;

– була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Звернутися до департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради також потрібно тим отримувачам житлової субсидії, у яких відбулися зміни складу зареєстрованих осіб, зміни соціального та майнового стану.

Відправ другу:
Залишіть коментар