Як уберегтися від пожеж громадянам розповідали перечинські рятувальники


8 серпня чергове пожежно-профілактичне відпрацювання провели перечинські рятувальники.

Цього разу в епіцентрі їхньої уваги опинилися мешканці с. Сімер.

Вже традиційно, захід розпочався в приміщенні органу місцевого самоврядування, де представники ДСНС поінформували виконавчий комітет про пожежну обстановку в районі та населеному пункті зокрема. Далі було проведено подворовий обхід громадян, у ході спілкування з якими рятувальники розповідали про причини виникнення пожеж у побуті та наголошували на заходах, що необхідно вживати, аби уникнути їхнього виникнення.

Окремою темою для розмови стала проблема спалювання сухої трави та сміття, особливо поблизу лісових масивів. Також рятувальники нагадали на дотриманні правил безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм та роздали всім без виключення листівки й пам’ятки з інструкціями щодо безпечного поводження у різних небезпечних ситуаціях.

Також не залишили поза своєю увагою працівники ДСНС і місцеву бібліотеку, де з її працівниками було проведено своєрідний інструктаж з питань дотримання правил пожежної безпеки на об’єкті, а також нагадали правила користування вогнегасниками у разі виникнення пожежі.

Відправ другу:
Залишіть коментар