Як у фільмі жахів: в яких умовах змушені жити мукачівці декількох вулиць у мікрорайоні Паланок


Життя без асфальту та водопроводу, а зараз ще й в суцільних проваллях на дорозі, куди майже щодня потрапляють автівки, а на додачу ще й смітті та смороді.

Це не вигадки й не фільм жахів. Це реальність з якою вже багато років змушені миритися жителі декількох вулиць у мікрорайоні Паланок.

Все життя без асфальту й відповідно – у суху погоду у суцільній пилюці, а у мокру – у болоті. А зараз ще й у проваллях на дорозі. Це наслідки діянь працівників водоканалу, адже роботою це назвати важко, кажуть місцеві. Справу до кінця не довели, дорогу вщент зруйнували та зникли.

Провести належні комунікації та відновити дорожнє полотно місцевим колись особисто обіцяв міський голова, каже п. Надія. Більше того, навіть термін виконання робіт повідомив. Та між обіцянками і їх виконанням також вийшло провалля. Декілька років тому чиновники повідомили, для проведення всіх необхідних робіт на цих вулицях виділили 12 млн грн, адже плани у них масштабні.

Коли час вийшов і нічого зроблено не було, сказали що і 12 млн також не було. Після утворення проваль на дорогах, які з’явилися завдяки працівникам водоканалу, місцеві стикнулися ще з однією проблемою – сміттям та смородом біля власних помешкань.

Річ у тому, що декілька місяців тому автомобіль АВЕ також потрапив у провалля і ледь не зніс один з будинків, після чого тут припини збір сміття. Аби вивезти сміття місцеві змушені купувати спеціальні пакети, вартість одного такого 27 грн. Інші, звичайні пакети працівники компанії просто не забирають.

Люди кажуть, з нетерпінням очікують на продовження і зрештою завершення робіт. Якщо ж цього не станеться, обіцяють діяти радикально.

Відправ другу:
Залишіть коментар