Як спокусити будь-якого чоловіка?

Що робить жінок чарівними
Як спокусити будь-якого чоловіка
Як змусити його заговорити першим?
Якщо ви хочете, щоб сподобався вам красунчик сам почав розмову, у вашому арсеналі залишаються тільки невербальні способи спілкування. Наприклад, відкритий погляд очі в очі і широка спокійна посмішка. Чоловіки віддають перевагу заводити знайомства самі; але при цьому об’єкт вашої уваги повинен бути на 100 відсотків впевнений, що ви йому не відмовите. Ось тут і вступають у бій жіночі хитрощі: чим більше ви будете поглядати на нього як би ненароком, посміхатися і не відводити очі при зіткненні поглядів, тим більше у вас шансів досягти бажаного. А точніше – близько 60% чоловіків безвідмовно ведуться на такі знаки.

Ми, здається, знайомі?
Як стверджує Ендрю Триза, жінки, що входять в найближче оточення чоловіків, залучають їх в середньому в 2 рази більше, ніж випадкові знайомі. Так що придивіться до своїх друзів, колег і навіть сусідам по автобусу – можливо, хтось із них виявиться чоловіком мрії, та ще й вашим таємним шанувальником.
Якщо ж ви хочете роздобути якого-небудь мачо з іншого відділу на роботі, але при цьому навіть не знаєте, як його звуть, знову дійте за схемою “нехай заговорить першим”. Намагайтеся стикатися з ним якомога частіше і не забувайте посміхатися.

Чарівна косметичка
Якщо ви не любите носити макіяж, потрудіться хоча б користуватися губною помадою. Дослідження показують, що чим яскравіше губи жінки, тим краще перше враження, яке вона справляє на незнайомих чоловіків. Частково це можна пояснити законами еволюції. Оскільки кожна істота інстинктивно прагне до продовження роду, чоловіки підсвідомо вибирають партнерок з найбільшими репродуктивними можливостями. А червоні губи – це фізіологічний знак статевого здоров’я жінки та її готовності народжувати.

Лови момент
Інший секрет зваблювання вченим також підказала еволюція. Дослідник Джеффрі Міллер з Університету Нью-Мехіко (США) виявив, що жінки найбільш привабливі для чоловіків тоді, коли найбільш здатні до зачаття. Тобто в період овуляції. До такого висновку допитливого вченого підштовхнули спостереження … за стриптизерками, чиї чайові безпосередньо залежать від їхньої привабливості.

Як з’ясував Міллер, в період менструації (коли шанси на зачаття мізерні) доходи танцівниць складають близько 35 дол. За годину; в середині менструального циклу ця цифра зростає до 47 доларів; а з початком овуляції годинний дохід танцівниць в середньому досягає 65-70 доларів.

Причина, вважає Міллер, в тому, що чоловіки, самі того не знаючи, реагують на фізіологічні ознаки овуляції (рум’янець, збільшення бюста, виділення особливих феромонів з потом і т.п.) і тому розцінюють жінок у цьому періоді як найбажаніших і привабливих . Крім того, під час овуляції у жінок злегка поліпшується колір і стан шкіри, а це традиційно вважається ознакою здоров’я і краси.

Загалом, штучне придушення овуляції, може, і врятує вас від небажаної вагітності, але разом з нею може позбавити шансів на будь-які інтимні стосунки взагалі. Згідно з тим же дослідженням Міллера, танцівниці, “сиділи” на протизаплідних, мали стабільно найнижчий дохід.

Відправ другу:
Залишіть коментар