Як шоколад впливає на депресію?

Між таким серйозним захворюванням як депресія і збільшенням споживання шоколаду, який хворі інтуїтивно вибирають як засіб, що поліпшує внутрішній стан.
Шоколад
Шоколад – ефективний засіб проти депресії shutterstock Учасників експерименту опитували на предмет того, скільки шоколаду вони споживають, а потім вимірювали рівень їх депресивності за допомогою спеціальних тестів.

Ті випробовувані, які тести показали наявність депресії, з’їдали в середньому протягом місяця 8,4 умовних порцій шоколаду, в той час як учасники досліду, у яких не була встановлена депресія, споживали не більше 5,4 умовних порцій.

Ну а особи, у яких психологічні тести показали наявність сильної депресії, споживали шоколаду помітно більше інших груп випробовуваних – 11,8 порцій протягом місяця.

Однак найбільше здивував дослідників той факт, що при опитуванні та дослідженні іншої групи – пацієнтів із встановленим діагнозом “депресія”, які регулярно приймали антидепресанти – співвідношення між споживанням шоколаду і рівнем депресивності було точно таким же, як у учасників групи, які не брали ніяких ліків.

Автори дослідження вважають, що хворі депресією вибирають шоколад інтуїтивно, оскільки він дійсно здатний покращувати їх стан завдяки “фармацевтичним” властивостям – у ньому міститься речовина, яка допомагає виробленню в організмі серотоніну, так званого гормону радості і щастя, з дефіцитом якого і пов’язане депресивний стан.

Відправ другу:
Залишіть коментар