Як провести літо з користю для здоров'я

Кожен з нас чекає на літо, що наближається, з надією, що проведе його цікаво і з користю. Адже провести теплий час, що настає, з толком і задоволенням зовсім не складно.
Літо
ДЛЯ ЗДОРОВ’Я І КРАСИ

Літня спека все ближче і кожного хвилює питання, як на нас виглядатимуть обновки, придбані до початку літа.

Якщо раптом під час зими з’явилася пара зайвих кілограмів, не варто розпочинати з ними відчайдушну боротьбу і сідати на жорстоку дієту. Досить злегка обмежити себе в харчуванні або завести звичку практикувати розвантажувальні дні, тим паче, що влітку це зробити набагато простіше.

Непогано було б напередодні літнього пляжного сезону приділити увагу фізичній культурі свого тіла, адже новий купальний костюм вже напевно придбаний. І зовсім не важливо, яким способом ви вирішите відточувати свою фігуру: підете у фітнес-клуб або басейн, займетеся танцями або просто робитимете регулярно зарядку вранці.

Намагайтеся якомога частіше вибиратися за місто, чимдалі від заводських труб і вихлопних газів. Якщо з вами будуть ваші улюблені друзі і близькі, це допоможе всім вам підвищити свій життєвий тонус, а заразом поліпшити колір обличчя. Та і взагалі – намагайтеся більше гуляти, адже навіть міські сквери влітку прекрасні.

Якщо в літній період ви маєте в розпорядженні достатню кількість вільного часу, можете спробувати піти на які-небудь курси, приміром, підвищення кваліфікації або водіння. Це, як мовиться, буде гімнастикою для мозку, адже дізнаватися що-небудь нове дуже корисно. До того ж це може сприяти появі нових знайомств, а можливо, і кар’єрному зростанню в майбутньому.

Обов’язково проведіть удома генеральне прибирання, викиньте увесь непотрібний мотлох і ретельно позбавте своє житло від пилу, що накопичився за зиму. Це, поза сумнівом, піде на користь здоров’ю, і заразом символізуватиме для вас підведення риски під минулим періодом і початком нового, щасливого етапу вашого життя.

ДЛЯ ГАРНОГО НАСТРОЮ

Ходіть за покупками, намагайтеся частіше балувати себе чим-небудь з обновок або невеликих ласощів, які, звичайно ж, не завдадуть шкоди фігурі.

Якщо є така можливість, влаштовуйте час від часу сімейні свята. Адже погодьтеся, немає нічого прекраснішого, ніж влаштувати чаювання зі своїми рідними і близькими, весело базікаючи при цьому.

Літо – прекрасний привід вибиратися частіше на культурні заходи, припустимо, відвідати прем’єру в театрі або яку-небудь виставку, постарайтеся не втратити якомога більше таких можливостей.

Згадайте, як давно ви не бачилися зі своїми друзями і подругами. Літо, що настає, надасть вам таку можливість.

Як здорово згадати усім разом свої більше юні роки і посидіти в кафе або сходити куди-небудь потанцювати.

Обов’язково посміхайтеся частіше, проявляйте доброзичливість до оточення. Якщо ви ще не визначилися з вибором своєї другої половинки – неодмінно ходіть на побачення, це напевно підніме вашу самооцінку. Якщо у вашому житті вже є єдина і неповторна людина, то обов’язково запросіть на побачення її. Кращого часу, щоб згадати початок свого роману і освіжити почуття, ніж літо, і придумати не можна.

Відправ другу:
Залишіть коментар