Як правильно підбирати зручне взуття

У книзі з професійного підбору взуття зазначається: “У спокійному стані людська стопа представляє м’який “мішечок” з кістками і сухожиллями, який навіть при невеликому тиску твердне і змінює свій розмір”. Тому цьому “мішечку варто підібрати хорошу обувку.
Взуття
Матеріал
Взуття має бути виготовлене з якісної м’якої шкіри. Вона дозволяє стопі дихати, і тим самим влітку, наприклад, ти уникнеш хворобливих пухирів і натирання.

Розмір
Пам’ятай про те, що взуття не може бути трохи ширше або трохи вужчим, це призводить до натирання, мозолях і шишок. Пальці не повинні бути пережаті, це теж травмує твою ніжку. Міряючи взуття в магазині, приділи особливу увагу зручності. Краса красою, але тобі повинно бути комфортно. Не можна жертвувати здоров’ям.

Підошва
Підошва повинна бути не тільки добре прошитою, щоб ти не дай Бог не втратила її, ненавмисно зачепившись за камінчик, але ще і м’якою і добре згинається. Пам’ятай про те, що про якісне взуття потрібно ретельно дбати, щоб воно служило тобі довше.

Взуття на високих підборах
Лікарі вважають, що високий каблук не кращим чином впливає на поставу і стан опорно-рухового апарату. Тому будь обережна, одягай таке взуття тільки на важливі заходи, романтичні побачення, а в звичайні дні віддавай перевагу каблуку не вище 5 сантиметрів.

Правильна добірка взуття може вимагати багато часу і, можливо, більше матеріальних засобів. Але це того варто, адже від взуття залежить не тільки комфорт і презентабельний зовнішній вигляд, але й навіть наше здоров’я. Тому поспіх тут ні до чого. Важливо визначити точний розмір обох стоп, їх повноту, об’єм. Приміряти взуття потрібно як сидячи, так і стоячи, потім варто трохи пройтися, а також злегка підвестися на носочки, особливо якщо вибираєш літнє взуття. Твій час і зусилля при виборі красивою і зручного взуття обов’язково окупляться.

Відправ другу:
Залишіть коментар