Як працюватимуть школи у "червоних" зонах? Відповідь МОЗ


Рішення про закриття шкіл у “червоних” зонах ухвалюватимуть спільно центральна та регіональна Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а у решті зон їх закриватимуть у разі, якщо понад 50% класів опиняться на самоізоляції.

Як розповів під час брифінгу 17 вересня міністр охорони здоров’я Максим Степанов, таке рішення ухвалили напередодні під час засідання уряду.

Зокрема, на територіях із “червоним” рівнем епідемічної небезпеки рішення про закриття навчальних закладів ухвалюватимуть спільно центральна та регіональна комісії ТЕБ та НС.

Водночас в адміністративних одиницях із “зеленим”, “жовтим” та “помаранчевим” рівнем епідемічної небезпеки роботу шкіл чи дитсадків припинятимуть у разі, якщо на самоізоляції опиняться понад 50% класів.

“Тобто якщо у школі є 30 класів, і з них 15 вже відправлено на самоізоляцію через те, що захворіли учні, а решта були контактними, то у такому випадку школа йде на вимушені канікули”, – пояснив Степанов.

Також Степанов зазначив, що згідно із затвердженими змінами, “червоний” рівень епідемічної небезпеки та обмежувальні заходи у таких зонах також встановлюватиметься спільним рішенням центральної та регіональної комісій ТЕБ і НС, спираючись на епідемічну ситуацію.

Відправ другу:
Залишіть коментар