Як працюватиме «Закарпаттяобленерго» в умовах локдауну

З 8 по 24 січня в Україні діє локдаун! Як працюватиме в цих умовах ПрАТ «Закарпаттяобленерго»?

Згідно з постановою уряду від 09 грудня 2020 р. № 1236, з 19 грудня 2020 року, 8 до 24 січня включно 2021 року в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження.

Рішення прийняте для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема, і після новорічних та різдвяних свят.

Як за умови локдауну працюватиме адміністрація, Сервісний центр, райони електромереж ПрАТ «Закарпаттяобленерго»?

Що передбачає локдаун

Відповідно до ухваленого документа, з 8 до 24 січня 2021 року заборонятиметься робота кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос).

Забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім: торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, на торгівельних площах, не менше як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень;

Дозволяється торгівля пальним.

Також у зазначений період можна надавати фінансові послуги, дозволена діяльність
фінансових установ і діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльність операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом.

Забороняється робота кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, театрів.

На період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.

Продовжить працювати громадський транспорт.

Робота ПрАТ «Закарпаттяобленерго» в умовах карантину

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» нагадує, що в період локдауну робота товариства організована відповідно до вимог ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», згідно з якою з метою недопущення занесення і поширення COVID-19 на території бази товариства та структурних підрозділів по районах електричних мереж введені такі обмежувальні заходи:

• на період карантину скасовано години прийому посадовими особами товариства;
• вжито заходи щодо обмеження відвідування сторонніми особами, споживачами бази
товариства та структурних підрозділів по районах електричних мереж (при можливості усе спілкування із споживачами переведено на дистанційне).

Всі звернення громадян здійснюватимуться у письмовій формі та за контактними телефонами:
– кол-центру 0800501620 (працює цілодобово);
– інформаційно-консультаційного центру (0312) 61-94-96;
– сервісного центру (0312) 61-98-54;
– е-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

• рекомендовано споживачам протягом дії карантину утриматись від відвідування місць
масового скупчення людей. За можливості прийняти рішення про самоізоляцію, а у разі
виявлення симптомів ГРВІ негайно звертатися за медичною допомогою до свого сімейного
лікаря або спеціалізованого закладу.

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Відправ другу:
Залишіть коментар