Як позбутися сухої шкіри на обличчі

Щоб уникнути пошкоджень шкіри, косметологи і дерматологи пропонують виконувати деякі прості рекомендації.
Сухая кожа
Нормальну і суху шкіру слід зволожувати за допомогою крему, а жирну – як крему, так і лосьйону. Жінкам з чутливою шкірою потрібно вибирати крем без ароматизаторів.

У лікуванні сухої шкіри обличчя важливо слідувати двом принципам: зволоження й очищення. Косметичні процедури повинні бути не агресивними і проводитися на постійній основі. Іноді не обійтися без медичних препаратів. Правильно їх підібрати допоможе лікар-дерматолог.

Поширеною помилкою в догляді за сухою шкірою обличчя є надмірне використання жирних кремів. Здавалося б, все логічно – жирний крем пом’якшує шкіру, усуваючи негативні відчуття.

Суха шкіра обличчя потребує постійного догляду. Перерахуємо кілька основних порад:
– При виборі крему для обличчя краще всього зупинитися на вітамінізованому відновлюючому засобі. Такий крем стимулює обмін речовин і шкіра стає більш еластичною.
– Декілька разів на рік варто використовувати спеціальні сироватки для сухої шкіри з амінокислотами та поживними речовинами.
– При дуже сухій шкірі обличчя можна нанести жирний живильний крем. Важливе правило: залишки крему потрібно зняти серветкою через 10 хвилин, щоб надлишок жиру не закупорював пори.
– Часто причина сухості шкірних покривів криється в сухому повітрі.

Мало суху шкіру зволожувати, обов’язково потрібно її правильно очищати від залишків косметики і бруду. Принципи очищення:
– Суха шкіра обличчя погано переносить мило, особливо вранці. Мило можна замінити на молочко.
– Ідеальний варіант, пом’якшувальний і очищаючий шкіру, – умивання з мигдальними пластівцями. Підійдуть і вівсяні пластівці.
– Краще використовувати для вмивання кип’ячену воду. Можна приготувати відвар цілющих трав.
– Увечері також шкіру краще очищати без мила. Очищаюче молочко ефективно справляється із завданням, шкіра стає чистою без втрати жиру і вологи.

Відправ другу:
Залишіть коментар