Як отримати густі і довгі вії?

Всі ми знаємо, як доглядати за нігтями, волоссям і шкірою. Але що робити, щоб і вії були довгими і здоровими? Насправді, зробити можна багато чого! Перед Вами 10 порад по догляду за віями.
Вії
1. Використовуйте зміцнюючі засоби
Полазьте по Вашим улюбленим сайтам косметики і пошукайте щось зміцнювальне, спеціально для вій. Вони можуть використовуватися під туш, на туш або замість неї і рятують від випадіння. Більшість з них використовуються як основа уздовж лінії вій верхньої повіки. Дізнайтеся про те, як правильно наносити туш.

2. Користуйтеся “ніжними” засобами для зняття макіяжу
Раніше я вмивалася милом та водою, щоб змити денний макіяж, але мої вії висохли і стали випадати. Тепер я, звичайно, стала користуватися засобом пом’якше. І, знаєте, вії залишаються на місці, навіть якщо докласти зусиль, щоб їх висмикнути. Раніше, звичайно, такого не бувало.

3. Не тріть часто очі
Не тріть сильно очі, це дуже псує вії. Якщо Ви користуєтеся спеціальним засобом для зняття макіяжу, Вам не потрібно докладати зусиль. Просто зітріть макіяж, потім легенько сполосніть водою і все. Будьте акуратні.

4. Позбувайтеся від усіх очних хвороб без зволікання
Якщо у Вас роздратування очей або інша очна інфекція, не відкладайте лікування, приступайте негайно! При запустінні болячки все може призвести до випадіння всіх вій, а то і втрати зору!

5. Періодично оновлюйте макіяж на очах
Коли макіяж довго перебуває на шкірі, він починає підсихати і місцями відшаровуватися. Якщо висох він, значить висохли і вії, що загрожує зайвою їх ламкістю. А крихкість в свою чергу – запорука випадіння! Тому, намагайтеся, щоб на очах нічого не засихало і не продовжуйте життя косметичним засобам, розбавивши їх водою. Це тільки погіршить справу.

6. Давайте відпочинок віям
Якщо Ваша туш напхана всілякими додатковими властивостями, швидше за все вії від неї дуже втомлюються, якщо Ви використовуєте її кожен день. Хоча б раз на 2 дні давайте їм відпочити. Вони Вам будуть вдячні.

7. Не користуйтесь накладними віями
Накладні вії на клей прикріплюються до Вашим вій і тому не дивуйтеся, що знімаючи накладні вії, Ви знімаєте більшу частину своїх вій. Уникайте цієї послуги і нарощуйте їх тільки в особливих випадках.

8. Користуйтеся олійками
Деякі з олій, такі як наприклад, касторова, реп’яхова, мигдальна, відмінно стимулюють ріст вій. Тому щодня перед сном рекомендую Вам капнути 1 крапельку олійки і гарненько розподілити її по волосках за допомогою щіточки для вій.

9. Розслаблюючі компреси
Схильність до стресів властива не тільки очам, а й віям. Найпростіше, що Ви можете зробити – заварити зелений чай, змочити ним тампон і покласти на повіку. Можна також заварювати волошки, ромашку.

10. Маски для вій
Існує достатня їх кількість, але для себе я вибрала цю: змішайте какао-масло (25 мл) і 1 ст. л. рому. Після акуратно розподіліть їх щіточкою по всій довжині вій, через 15 хвилин змийте теплою водою.

Відправ другу:
Залишіть коментар