Як оргазм впливає на схильність чоловіків до зради

Німецькі вчені виявили, що одружені чоловіки, що мають високий рівень окситоцину в крові, тримають дистанцію з незнайомими жінками.
Измена
Під час оргазму як у чоловіків, так у жінок виділяється гормон окситоцин, який виробляється в гіпоталамусі. Окситоцин бере участь у формуванні зв’язків між дітьми і батьками, чоловіками і жінками. Крім того, в організмі жінки окситоцин відіграє важливу роль під час пологів і годування грудьми.

У дослідженні взяли участь здорові чоловіки, яким вводили окситоцин або плацебо у вигляді назального спрею. Через 45 хвилин після введення препарату чоловіків знайомили з привабливою жінкою. Жінка наближалася і віддалялася, а чоловіки повинні були визначити, яка відстань їм здається найбільш комфортною.

“Оскільки окситоцин збільшує довіру до людей, ми думали, що чоловіки будуть відчувати себе комфортно, коли приваблива жінка знаходиться якомога ближче. Однак ми отримали абсолютно протилежні результати, – говорить автор дослідження Рене Хлеманн з Боннського університету. – Комфортна відстань для одружених чоловіків, яким вводили окситоцин, виявилася на 10-15 см більше, ніж для одружених чоловіків, яким вводили плацебо. Однак у неодружених чоловіків подібна закономірність не простежувалася”.

Відправ другу:
Залишіть коментар