Як на Закарпатті поліціянти перевіряють громадський транспорт на дотримання карантинних вимог (ВІДЕО)

Вчора, 21 жовтня, після опівночі в дію вступили зміни до постанови №1236, внесені на засіданні Кабінету Міністрів України від 11 жовтня. Йдеться про посилення вимог до міжобласних пасажирських перевезень у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки, повідомляють на сайті Національної поліції.

Закарпаття наразі перебуває у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки, а значить – на неї поширюються вимоги, зазначені у постанові. На території області у транспорті, що прямує до сусідніх областей чи у зворотному напрямку, потрібно мати документ, який підтверджує отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID, визнаних Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Дозволяються перевезення і за наявності довідки про нещодавнє одужання від хвороби, але лише підтверджені за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг. Також дозволом на перевезення є негативний результат тестування на COVID, який дійсний лише 72 години.

Нагадуємо, що за відсутності у пасажирів одного з вище згаданих документів, до відповідальності буде притягнуто перевізника.

Для пасажирів віком до 18 років необхідними є тільки проїзний документ та документ, що підтверджує особу.

Саме тому у всіх районах Закарпаття працюють мобільні групи, які перевіряють дотримання чинних карантинних вимог. З нарядами поліції працюють і співробітники Укртрансбезпеки та Держспоживслужби.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Так яке право ні вірніше хто вам дав право провіряти міжнародні маршрути,читайте постанову 1236 зі змінами,і неробіть піар з цього.