Як на Закарпатті 8-річний хлопчик на один день «став поліцейським» (ФОТО, ВІДЕО)

8-річний Святослав нещодавно переїхав на Закарпаття. Під час однієї з розмов з ювеналами хлопчик поділився таємницею — мрією стати справжнім поліцейським. Тому у Всесвітній день виконання дитячих бажань поліцейські вирішили дати початок здійсненню заповітної дитячої мрії.

Попередньо обговоривши сюрприз із мамою дитини, інспектори сектору ювенальної поліції під’їхали до будинку Святослава. І коли хлопчик з мамою вийшов на заплановану прогулянку — на нього чекали ювенали, поліцейська машина та майбутня екскурсія управлінням поліції області.

Святослав спостерігав, як працюють оператори колл-центру, разом із експертом-криміналістом спробував знімати відбитки пальців, вивчав поняття “дактилоскопія”, випробовував спеціальні інструменти, якими обладнаний автомобіль-лабораторія, що виїжджає на місця скоєння злочинів.

А на завершення зустрічі Святослав побував у Кінологічному центрі поліції Закарпаття. Кінологи познайомили хлопчика зі службовими собаками, розповіли про чотирилапих вихованців різних порід, їхні звички, особливості характеру та кумедні випадки з ними.

Справжнє захоплення хлопчика викликала можливість посидіти за кермом поліцейського автомобіля, випробувати проблискові маячки та із задоволенням вигукнути в сигнальний гучномовець “Слава Україні!”.

У Святослава, як і у всіх діток та дорослих, найбажанішою мрією є закінчення війни та мир в Україні. І ця мрія обов’язково здійсниться. Адже доки живе батьківська любов, доки нас об’єднує взаємодопомога, розуміння та піклування, доки існує добро та підтримка, кожна дитяча мрія обов’язково здійсниться.

Відправ другу:
Залишіть коментар