Хакери атакували гравців у GTA-5

Експерти попередили власників персональних комп’ютерів про нову кіберзагрозу. На цей раз атаці хакерів піддалися гравці в GTA-5 – шкідлива програма маскується під моди в грі.
Gta-5
Як розповіли в антивірусної компанії ESET, версія спочатку консольної гри GTA V – пригодницького екшену з відкритим світом від Rockstar Games – вийшла на ПК з можливістю створювати її користувальницькі модифікації. Наприклад, одним з найпопулярніших став мод, що наповнює будь-яку локацію падаючими з неба китами. «У травні фахівцям ESET стало відомо, що кіберзлодії вбудовують шкідливе ПЗ в код модифікацій Noclip Mod і Angry Planes. Перший з модів дозволяє персонажу проходити крізь стіни та інші об’єкти, а в другому гравця переслідують всі існуючі в Лос-Сантосі і околицях моделі літаків », – розповіли експерти. У компанії пояснили принцип дії шкідливої ​​програми.

Модифікації змінюють гру, як і повинні робити, але разом з цим встановлюють на ПК геймера прихований файл fade.exe. Це кейлоггер, реєструючий набір користувачем символів на клавіатурі. За даними експертів, вірус викрадає логіни і паролі – починаючи з онлайн-ігор до банківських даних.

Раніше в ESET попереджали про небезпеку, пов’язану з ще однією нещодавно вийшла грою.Троян «Зевс» маскувався під виконувані файли файтинга Mortal Kombat X.

Відправ другу:
Залишіть коментар