Втручатися не будуть: у НАТО сподіваються, що Україна та Угорщина владнають свій конфлікт

Події, які трапилися у понеділок в Закарпатській області підняли галасу на цілий світ.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сподівається, що Україна і Угорщина будуть здатні знайти рішення двостороннього конфлікту, пов’язаного з протестом Будапешта після проведення СБУ обшуків на Закарпатті у представника угорської меншини, який підозрюється в незаконній діяльності.

Про це він сказав у середу в Брюсселі під час відео пресконференція, яка відбулася за підсумками дводенного засідання міністрів закордонних справ альянсу, відповідаючи на питання, чи порушував глава зовнішньополітичного відомства Угорщини Петер Сійярто це питання, про що він раніше заявив.

“Я не буду вдаватися в деталі закритої дискусії на засіданні міністрів, але я можу сказати, що добре відомо, що є двостороння суперечка між Угорщиною та Україною і я сподіваюся, що дві країни будуть здатні її вирішити”, – висловив надію Столтенберг.

При цьому він вважає, що сьогоднішнє засідання міністрів закордонних справ НАТО, в якому також взяв участь і глава зовнішньополітичного відомства України Дмитро Кулеба для обговорення ситуації в сфері безпеки в Чорноморському регіоні, “продемонструвало, що ми здатні продовжувати зміцнювати наше партнерство з Україною”.

Відправ другу:
Залишіть коментар