Всіх митників не звільнять: заступник голови Державної фіскальної служби України Костянтин Лікарчук (ВІДЕО)

Заступник голови Державної фіскальної служби України Костянтин Лікарчук про контрабанду на Закарпатті та розслідування зловживань на митниці.
Митниця
Звільнення працівників

Про звільнення не йдеться. Ми склали списки тих осіб, кого потрібно відсторонити на час службового розслідування, що планують провести на митниці у Закарпатській області.

Списки на відсторонення працівників Закарпатської митниці були готові давно. Її діяльністю ми займаємося давно, у нас безліч до них питань. Це одна з найбільш проблемних митниць в Україні.

Три тижні тому, на митниці був призначений виконувач обов’язків, а дійсний керівник раптово пішов на лікарняний, бо не хотів звільнятися. Але після закінчення терміну лікарняного, він на роботу не вийшов.

Зараз ми відсторонимо його разом із заступниками та проаналізуємо його діяльність. За три тижні, коли там працює виконувач обов’язків Крутяк, ми встановили багато порушень і зупинили певну кількість «потоків».

Про конфлікт у Мукачевому

Стрілянина та її наслідки прямо не пов’язані з проблемами на митниці. Хтось не поділив контрабандистський шлях через “зеленку”, яка є зоною державного кордону, а не митного. Те, що відбувається у цій зоні перебуває у компетенції прикордонників та СБУ.


Якщо говорити про цифри, яка вартість щомісячного трафіку через “зеленку” на Закарпатті, то я допускаю — суму у 15-20 мільйонів гривень.

Той хто має справу з митницями, він знає, що Закарпатська митниця наразі стоїть.

Іноземці на митниці

Договір, що дозволяє залучити іноземні компанії до управління українськими митницями підписаний поки що лише з Польщею. Тому найближчим часом ми запровадимо такий механізм на 12-и пропускних пунктах з цієї країною. На черзі перемовини з цього питання з Угорщиною та Румунією.

Відправ другу:
Залишіть коментар