Все більше закарпатців починає займатись фітнесом

Останнім часом західна тенденція до спортивного способу життя та здорового тіла заполонила думки багатьох закарпатців.
Фітнес
За даними проведених опитувань загалом на Закарпатті 13% жителів області цікавляться фітнесом. Але це вже набагато більше, ніж було ще кілька років тому. Позитивніша тенденція в УЖгороді – тут всього 23% людей регулярно займаються спортом.

Експерти прогнозують, що ці цифри будуть тільки зростати, адже все більше людей розуміє, що саме активний та рухливий спосіб життя є запорукоб краси та злоров’я.

Як розповіла Яна Керунець ,маркетолог мережі фітнес-центрів “Viper Gym”, вітчизняний ринок фітнес – послуг почав своє становлення 15-17 років тому. Саме в цей період в Україну з-за кордону стали проникати різні модні віяння, одне з яких – уявлення про те, як важливо мати красиву спортивну фігуру, – повідомляє Zaholovok.

«Фітнес прийшов в нашу країну як на відеокасетах із записами програм, так і у вигляді практичних занять, майстер-класів, на які до нас почали приїжджати американські професіонали. На Заході до цього часу вже були створені різні програми, напрацьовано великий досвід. Людям розповіли, як потрібно правильно харчуватися, як доглядати за своїм тілом, скільки годин займатися для досягнення того чи іншого ефекту. На сьогодні за статистичними даними, на ринку України представлені близько 1000 клубів, 2/3 з яких локалізовані в столиці», – розповіла Яна Керунець.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар