Врятувати життя: 4-річний закарпатець потребує допомоги (ФОТО, ВІДЕО)

Не залишатися осторонь, позаяк важлива кожна гривня. Маленький адамчик з Широкого на Берегівщині потребує фінансової опомоги. Дитина народилася з дігнозом ДЦП і супутніми важкими хворобами. 4 роки сімя хлопчика бореться за життя дитини. Втім, наразі потрібна дороговартісна операція, коштів на яку в родини немає, інформує Перший Кабельный.

Єдина надія на порятунок – допомога небайдужих людей. 4-річний Адамчик з Широкого на Берегівщині потребує фінансової підтримки. У дитини діагностовано ДЦП, спастичний тетраперез, артрофію сліпових нервів, гідроцефалію і дистрофію. Сімя хлопчика ще з його народження бореться з важкою недугою – дитина потребує цілодобового догляду,підтримки і допомоги.

Мама Адамчика щодня проводить йому лікувальний масаж і доглядає. Каже, більше часу вони по лікарнях ніж вдома. Обїздили вже медзаклади як в Україні, так і закордоном і витратили купу грошей. Втім, результату це не дало. У приватній клініці Ужгорода взялися провести операцію і дають надію на порятунок дитини.

Подальше життя хлопчика без болю і страждань залежить від операції Ризотомія, коштів на яку в родини немає. Оперувати потрібно уже за тиждень. Тому сімя благає про допомогу аби врятувати життя маленького Адамчика.

Детальніше у сюжеті Першого Кабельного:

Відправ другу:
Залишіть коментар