Впродовж тижня на Закарпатті зафіксували 17 випадків підробки COVID- документів, а суд виніс ще 1 вирок порушнику 

Поліцейські Закарпаття активно виявляють та реєструють усі факти підробки та використання фальшивих COVID-документів. Станом на 27 жовтня поточного року у провадженні дізнавачів поліції Закарпаття перебуває 98 кримінальних справ.

Лише впродовж останніх 7 днів дізнавачами поліції області було зафіксовано 17 таких фактів. До суду в цей період направлено 3 кримінальні провадження.

Окрім цього, в одній із справ, що була направлена до суду раніше, суд вже виніс вирок.

Йдеться про мешканця села Синевир, що на Міжгірщині. Перебуваючи в міжнародному пункті пропуску в місті Чоп, чоловік пред’явив працівникам прикордонної служби сертифікат про вакцинацію з явними ознаками підробки, нібито виданий медиками лікарні сусідньої області.

Таким чином правопорушник мав на меті уникнути обов’язкової самоізоляції, повернувшись додому.

Свою вину чоловік визнав. За використання завідомо підробленого документа, що кваліфікується ч.4 статті 358 Кримінального кодексу України, суд призначив жителю Міжгірщини покарання у вигляді штрафу.

Поліцейські Закарпаття наголошують: виготовлення чи використання підроблених документів передбачає кримінальну відповідальність. Проте порушники повинні пам’ятати і про моральну відповідальність як за своє здоров’я, так і здоров’я тих, хто поруч.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар