Впродовж доби на Закарпатті виявили понад 70 порушників карантинних обмежень

У всіх районах області і надалі триває робота поліції щодо дотримання громадянами карантинних обмежень. Діяльність рейдових груп спрямована на виявлення порушень, які сприяють поширенню серед населення коронавірусної інфекції. Ті, хто нехтує встановленими нормами, нестимуть адміністративну відповідальність, повідомляють на сайті Національної поліції.

Так,12 січня, на території Закарпаття працювали 16 рейдових груп. Разом із медиками, працівниками держпродспоживспілки, представниками органів місцевого самоврядування, поліцейські перевіряли місця масового скупчення людей, заклади громадського харчування та надання побутових послуг тощо.

При виявленні фактів порушень маскового режиму чи відсутність у власників та персоналу закладів необхідної COVID-документації поліцейські складають адмінматеріали. Загалом впродовж дня було складено 17 адмінпротоколів за частиною 1 статті 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей), а також 56 постанов за частиною 2 цієї ж статті.

Порушникам передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів.

Нагадаємо, за порушення правил маскового режиму передбачений штраф від 170 до 255 гривень, а за відсутність COVID-документації – від 17 до 34 тисяч гривень.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.