Впродовж 12 днів по всьому Закарпаттю триватимуть перевірки автобусів (ВІДЕО)


Правила перевезення пасажирів пояснювали сьогодні патрульні поліцейські водіям громадського транспорту Ужгорода та району. За новими карантинними обмеженнями, нагадаємо, в автобусі може бути заповнена тільки половина сидячих місць. Патрульна поліцейська Світлана Голик розповіла: перевірили 5 маршруток, порушень в них не було.

Про обмеження кількості пасажирів патрульні пояснюють водію приміського автобуса «Ужгород-Кам’яниця» на Перечинському автовокзалі. Водій, Василь Коцка, каже: для людей такі обмеження дуже незручні.

“Вони з нами сперечаються, чому ми їх не беремо, я їм пояснюю: береш більше пасажирів, можеш отримати штраф за це. Ми взагалі не маємо грошей на топливо, через те, що ми возимо тепер. Коли сидячі були і то ми ледве справлялися, я думаю, що автобуси стануть, не будуть їздити”, — розповів водій.

Півтори години очікувала на автобус до села Кам’яниця Вікторія Петровська. Жінка розповіла, що це дуже незручно тепер, з обмеженнями: “Якщо в тебе не виходить купити квиток на той час коли треба, то ти автоматично чекаєш наступний. Раніше, якщо я не встигла на один автобус, то інший через півгодини, наразі це дуже накладно».

Патрульна поліцейська Світлана Голик перевіряє документи водія маршрутки №26 в Ужгороді. Водій Юрій Лакатош каже: більше 10 чоловік в автобус не бере при наявних 19 місцях. Вранці, розповів, люди незадоволені, бо всі їдуть на роботу.

5 автобусів перевірили на дотримання карантинних норм: щоб кількість пасажирів не перевищувала половини сидячих місць, – каже патрульна поліцейська Світлана Голик.

“Ми здійснили превентивні заходи, а саме пояснили водіям, чого вони мають дотримуватися згідно з нормами і що будуть нести, якщо будуть порушувати”, — розповіла поліцейська.

За словами Світлани Голик, перевірки автобусів триватимуть впродовж 12 днів по всій області.

Подробиці – Суспільне:

Відправ другу:
Залишіть коментар