Вперше за 84 роки у будівлі теперішньої Закарпатської ОДА з'явилися обмежувальні турнікети


Вперше за 84 роки у будівлі теперішньої Закарпатської ОДА з’явилися турнікети — мабуть, як символ відкритості нової влади.

Зіпсовано як простір вестибюлю, так і оздоблювальні матеріали унікальної пам’ятки міжвоєнного модернізму. У стінах якої і велася робота із внесення цієї будівлі та цілого кварталу до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. Просто абсурд якийсь, пише Save Uzhhorod.

Ця будівля була створена для людей, збудована за часи найбільш демократичної влади в Європі. Вона завжди мала відкритий доступ для громадян, навіть в часи Радянського Союзу. І саме зараз, з приходом нового губернатора часів незалежної України, шляхом нищення автентичних поверхонь, влада закривається від людей.

Ще кілька місяців тому у цій будівлі проводилися концерти та виставки в атріумі, будівля була привітною для відвідувачів та відкритою для туристів. Зараз вона стає схожою на режимний об’єкт — не вистачає колючого дроту та автоматників.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 5 коментарі (-ів)
  1. До червня 2001 року в облдержадміністрації діяла сувора пропускна система, було два пости охорони, а зайти можна було тільки через бюро перепусток, у червні 2001 року, цю систему ліквідував Г.Москаль.