Воловецька районна лікарня готується до роботи в умовах складної епідситуації


Як і усі заклади охорони здоров`я краю, Воловецька районна лікарня готується до роботи в умовах складної епідситуації .

Апаратів штучної вентиляції легень тут 5. Та чи цього вистачить , якщо хворих буде багато, поки під питанням. Так само під питанням чи вистачатиме засобів захисту. Щоб допомогти лікарні з обладнанням, кошти на їх закупівлю виділила Воловецькаселищна рада. Допомогають в межах своїх можливостей, адже селищний бюджет в умовах карантину теж значно схуд. А от самих медпрацівників турбують і інші питання. Одне з них, чи отримають вони зарплату за попередній місяць. Нагадаємо, лікарня – на балансі району.

Також вже на собі відчули медики і нестачу засобів захисту, зокрема медичних масок. Ну і ще одне болюче питання д ля медпрацівників, як дістатись на роботу, адже більшість доїжджають з різних сіл. Тим часом, кажуть медики, з Міжгірським районом, взгалі ніякого сполучення немає. А частина працівників проживає в селах Міжгірщини. Тож від того, як вирішиться ця ситуація може залежати життя та здоров`я багатьох людей. Чи відомо керівництву району, а врешті і області про вкрай складну ситуацію у гірських районах? Цікаво, хто з високопосадовців відвідує цілікарні?

Нагадаємо: Воловецький, Міжгірський райони – ті, звідки люди найбільше виїжджають на заробітки. Що буде з медперсоналом та якою буде епідситуація тут вже незабаром – прогнозувати не береться ніхто. Тим більше самі медики.

Відправ другу:
Залишіть коментар