Волонтери "Червоного хреста" вчили ужгородців надавати першу медичну допомогу

Надавати першу допомогу вчили охочих волонтери товариства Червоного Хреста на Закарпатті.

На площі Театральній вони показували, як робити штучне дихання і приводити людей до тями. Захід організували до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, — розповіла Суспільному медична тренерка Маріанна Кожанова. Його відзначають щороку у другу суботу вересня.

Тренерка Школи першої допомоги Закарпатської громадської організації “Товариство Червоний Хрест України” Маріанна Кожанова каже: навчання для ужгородців провели, бо зі 100% тільки 20 знають, як надавати першу допомогу.

“Кожна практична навичка для того, щоб вона використовувалася в житті дуже часто й правильно, вона має бути відпрацьована. На щастя, наші люди, ми з вами теж, стикаємося з критичними випадками в житті не так часто, як нам здається. Коли людина не підготовлена й не має відпрацьованої практичної навички, вона в стані стресу, паніки, починає виконувати зовсім не ті дії, які до того знала. Тобто це інтуїтивно, це на рівні підсвідомості, люди роблять неправильні дії і цим самим можуть не завжди правильно це зробити і нашкодити”, — розповіла Маріанна Кожанова.

Тривало навчання півтори години.

Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар