Володимир Чубірко: Зеленський має шанси перезавантажити усі гілки влади

Все менше часу залишається до найважливішої політичної події року – виборів президента України. Більшість виборців визначилися, кому віддати свій голос. Та для чималої кількості пересічних громадян це питання досі відкрите.

Згідно із соціологічними опитуваннями, закарпатці й надалі залишаються регіоном з низькою явкою виборців. Багато хто стверджує, що не прийде на виборчі дільниці, оскільки не бачить гідної кандидатури, яка готова у непростий час очолити країну.

Ми зібрали думки експертів, політиків з досвідом, аби почути їхню позицію стосовно вибору головного кандидата. Сьогодні це Володимир Чубірко, директор чесько-українського благодійного фонду «Віза», голова Закарпатської обласної ради 2014-2015 рр.

В Україні назріла потреба кардинальних змін. Це підтверджує високий рейтинг Володимира Зеленського – людини без політичного минулого, яка здатна тверезо дивитися на очевидні речі та пропонує прості і зрозумілі громадянам шляхи вирішення проблем. Ми погрузли в корупції, брехні та свавіллі. Стара політична система тріщить по швах. Переконаний, що тільки нові обличчя зможуть оновити політикум та провести необхідні реформи. Володимир Зеленський має всі шанси стати новим якісний лідером і перезавантажити усі гілки влади.

Закликаю закарпатців не бути байдужими та прийти на виборчі дільниці. Від нас із вами залежить, в якій країні ми житимемо найближчі роки і який шлях розвитку чекатиме на Україну.

Відправ другу:
Залишіть коментар