Володимир Чубірко пояснив, чому закарпатці голосували за Зеленського

Закарпаття знову показало рекордно низьку явку виборців на виборах Президента. На дільниці з’явилося менше 47% жителів області. Це своєрідний історичний антирекорд, що вкотре проявив байдужість населення до політичних процесів.

Здивувала і перемога Володимира Зеленського – за нього віддало голоси 38% тих, хто ходив на дільниці. Тим часом Петро Порошенко на другій сходинці з 11% голосів.

Регіональні експерти переконують, що дивуватися немає чому. На Закарпатті явка завжди низька, а електоральні настрої ближчі до центру країни.

Володимир Чубірко, громадський та політичний діяч, депутат Закарпатської обласної ради V-VI скликань, голова Закарпатської обласної ради (2014-2014рр.), виконавчий директор благодійного фонду «Віза» прокоментував результати голосування на Закарпатті:

Низький рівень явки прогнозований. Багато людей традиційно на заробітках, а кандидати в президенти не вважають Закарпаття стратегічним регіоном, який суттєво впливає на рейтингову картину. Штаби працювали кволо. Не можу особливо виділити когось, хто виділився у цій передвиборчій кампанії, окрім Володимира Зеленського.

Це дійсно феномен для України. Люди хотіли незаплямованого політика – вони його отримали. Також зіграв низький рівень авторитетності Москаля, який очолював штаб Петра Порошенка. Ці всі фактори вкупі обумовили картину голосування. Тепер залишається побажати Зеленському втілити усі пункти своєї програми якнайшвидше в життя.

Сам Володимир Чубірко останні 5 років займається громадською діяльністю. У співпраці з партнерами з Чеської Республіки йому вдалося залучити на Закарпаття майже 20 млн. грн. інвестицій. Ці кошти були спрямовані на різні благодійні проєкти: підтримку медичних установ, правоохоронних органів, ДСНС, освітніх та культурних закладів області.

Відправ другу:
Залишіть коментар