Водоспад Труфанець - справжня природня принада Закарпаття та України (ВІДЕО)

Він зачаровує своєю красою у будь яку пору року. Водоспад Труфанець – один з найвищих у Карпатах по праву вважають принадою не лише Рахівщини, а й цілої України. У весняному пору водограй особливо привабливий, зараз він більш енергійний та повноводний, ніж влітку.

Весна – час пробудження природи. Розцвітають перші квіти, дерева починають зеленіти, ну а річки та водоспади стають більш енергійні та повноводні. Особливо бурхливий у цю пору і один з найвищих каскадних водоспадів Карпат – Труфанець.

Хоч зараз туристів біля водограю не зустріти, та все ж він привертає увагу кожного , хто проїжджає повз. Люди зупиняються, щоб помилуватись цією природною красою та зробити фото на згадку.

Колись біля водоспада була розташована дерев’яна альтанка-місток. З неї відкривався дивовижний вигляд на водограй. За роки дерев `яна конструкція зруйнувалась, та вже незабаром, її планують відновити.

Водоспад Труфанець по праву вважають принадою не лише Рахівщини, а й цілої України. Люди кажуть, такі дивовижні природні пам`ятки викликають справжнє захоплення та захват. Це місця сили та спокою, які обов`язково варто відвідати, щоб усвідомити усю велич природи.

Відправ другу:
Залишіть коментар