Власники та землекористувачі закарпатської землі сплатили майже 28 млн грн

В Закарпатській області юридичні та фізичні особи сплатили протягом січня-лютого 2016 року 27 млн 764 тис. плати за землю. Ці кошти було спрямовано до місцевих бюджетів краю.
Дфс
Якщо порівнювати надходження цього податкового платежу з аналогічним періодом минулого року, то коштів у цьому році до місцевих скарбниць перераховано на 9,6 млн більше.

Найбільше із двох звітних місяців надійшло в лютому – 18 млн 853 тис. грн. Примітно, що протягом вказаного місця надійшло коштів більше ніж за перші два місяці 2015 року разом, тоді було перераховано – 18 млн 135 тис. грн.

Фахівці Головного управління ДФУ у Закарпатській області, інформують, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами ДФС. Податкові повідомлення-рішення закарпатці – фізичні особи отримають до 1 липня 2016 року. Сплатити податок доведеться протягом 60 днів з дня його вручення.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар