Власник "воскреслих" бджіл від Укрпошти відмовляється їх забрати

Майже пів сотні ящиків з “воскреслими” бджолами на Закарпатті досі залишаються у відділенні Укрпошти в Іршаві, бо їхній власник відмовляється їх забирати, пише ТСН.

Чоловік ще раніше повідомив, що комахи не будуть вже виконувати своєї ролі.

В Закарпатській дирекції Укрпошти розповідають, що відправники тричі були у відділенні пошти й бачили живих бджіл. Та все ж не хочуть забирати комах. На пошті наголошують, що бджоли у них вже другу добу жуть в неналежних умовах.

“Оскільки в особистій комунікації бджолярі не реагують на прохання працівників компанії, Укрпошта публічно закликає відправників забрати бджолопакети й забезпечити належні умови догляду”, – наголосили на пошті.

Коли стало відомо, що деякі бджоли після перевезення “ожили” власник розповів, що комахи хоч і живі, але вже не можуть виконувати своїх функцій, бо рій мусить мати повню сім’ю, щоб працювати. Але більша частина комах, серед яких і матки, все ж померли, то ж бджоли, що залишились, це вже просто комахи. 

12 травня стало відомо, що бджолярі з Іршави і Виноградова, що на Закарпатті,  відправили “Укрпоштою” 8 мільйонів бджіл своїм замовникам. Утім, комахи живими до пункту призначення не добрались і загинули в дорозі. Пасічник Анатолій переконує, вуликів було забагато, а повітря – замало для такої кількості бджіл. Коли кисню забракло, комахи почали задихатися і не змогли регулювати температуру, яка піднялася у бляшаній будці градусів до 60. Тоді у вуликах почав плавитися віск. 

Наступного для Укрпошта оприлюднила відео, на якому в десятках коробок все ще гудуть бджоли і заявила про їхнє “воскресіння”.

Відправ другу:
Залишіть коментар