Владіслав Поляк: У 2021 році почнуть ремонт будівлі вокзалу у Виноградові

Враховуючи суспільний запит та з метою підтримання і розвитку туристичної привабливості краю, народний депутат України Владіслав Поляк звернувся до дирекції АТ «Укрзалізниця» із проханням провести капітальний ремонт будівлі залізничної станції у Виноградові.

За роки незалежності України в приміщеннях вокзалу зробили лише два косметичні ремонти (мінімальне фарбування та побілку приміщення станції), а капітальний ремонт взагалі не проводився.

Якісне залізничне сполучення та функціонування станції є дуже важливим для місцевого населення не лише через можливість проїзду, а й тому, що популярність Виноградова серед туристів щороку зростає.

Львівська дирекція АТ «Укрзалізниця» відреагувала на депутатське звернення Владіслава Поляка та розробила проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт пасажирської будівлі ст. Виноградів.

Згідно з нею, виконання капітальних робіт на території залізничної станції «Виноградів-Закарпатський» передбачено у вже цього, 2021 року.

«Проєктом фінансового плану на 2021 рік по філії БМЕС передбачається завершити роботи з проєктування та розпочати виконання ремонтно-будівельних робіт на об’єкті. Першочергово планується здійснити реконструкцію пасажирської будівлі (вокзалу)», – ідеться у відповіді «Укрзалізниці» на звернення Владіслава Поляка.

Сьогодні ж, 24 березня, з робочим візитом до Виноградова завітав виконавчий директор регіональної філії Львівської залізниці Юрій Костянтинович Іщук, який разом із народним депутатом Владіславом Поляком, мером Виноградова Степаном Бочкаєм, головою Берегівської РДА Ігорем Вантюхом та головним інженером філії здійснили візит до вокзалу з метою огляду будівлі перед початком ремонтних робіт.

«Багато років будівля знаходиться в занедбаному стані, а позаяк вокзал повинен бути своєрідною візитівкою міста, вважаю, що такий стан речей є неприпустимим.

Сьогодні я хочу подякувати керівництву Укрзалізниці за робочий візит до нашого міста та позитивний розгляд мого звернення щодо необхідності ремонту нашого вокзалу.

У 2021 році тут планується ремонт пасажирської будівлі. В цілому ж проєкт передбачає і реконструцію прилеглої території вокзалу, товарної контори та пакгаузу.

Радий, що саме наше місто – єдине з районних центрів Закарпаття, де в 2021 році «Укразілізниця» здійснюватиме реконструкцію місцевого вокзалу», – зауважив нардеп Владіслав Поляк.

Пресслужба народного депутата України

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Не только Виноградово там все станции в аварийном состоянии и Берегово и Тячево стыдно должно быть Укрзализницы особенно Львовская ж/д платформы короткие как в Рахове на 8 вагонов только,а составы и 12 вагонов,удлиняйте платформу в Рахов