Вирівнюємо спину: 3 поради

Як боротися з сутулістю? В першу чергу, зміцнювати верх спини, розтягувати м’язи грудей і закріплювати результат вправами на статику. Найкраще цьому сприяє пілатес, проте для тих, у кого не вистачає часу відвідувати спортивні класи, ми пропонуємо інший вихід.
Вирівнюємо спину
1. Початкове положення – ноги на ширині плечей. Робіть кругові рухи випрямленими руками спочатку вперед, потім назад. Повторіть вправу 6-8 разів в кожну сторону. Можна виконувати з гантелями.

2. Вправа з гантелями – ноги на ширині плечей злегка зігнуті, корпус нахилений вперед до рівня паралелі з підлогою. Зробити вдих і розвести гантелі в сторони, по закінченні руху зробити видих і звести лопатки.

Зробіть 3 підходи по 10-15 разів, виходячи з цього, підбирайте вагу гантелей (тобто вибирайте таку вагу, щоб ви змогли їх підняти 10-15 разів). Зазвичай для початку 1-3-кілограмових буде достатньо. Якщо відчуваєте, що можете більше, то збільшуйте вагу або кількість повторів.

Якщо у вас немає гантелей, то можна використовувати замість них звичайні пляшки з водою потрібного обсягу.

3. Ефект закріплює вправа (її можна робити навіть в офісі, кілька разів протягом робочого дня) – стояння біля стінки. Притискаємося до стіни чотирма точками: потилицею, лопатками, сідницями, п’ятами. Верхівкою (а не лобом) витягуємося вгору.

Відправ другу:
Залишіть коментар