ВИМОГИ ХУСТСЬКОЇ «СВОБОДИ» ЗВІЛЬНИТИ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЗРЕЖИСЕРУВАВ ГОЛОВА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОДА

Днями у Хусті представники районного осередку ВО «Свобода» вимагали відставки начальника управління освіти місцевої РДА Павла Русина. Націоналісти аргументують свої дії тим, що Русин фігурував у кримінальних справах, які закрито за відсутністю складу злочину. Насправді ж, як інформує редакцію джерело у Хустській РДА, «свободівці» просто виконують замовлення губернатора Василя Губаля з усунення з посади Русина, а відтак призначення туди його «улюблениці» директора Велятинськї ЗОШ Жанни Микитюк.

Зі слів джерела, керівник районного осередку ВО «Свобода» на Хустщині Віталій Рішко має прямий стосунок до нинішнього голови ОДА Губаля та родини Балог. Відтак, на останніх парламентських виборах Рішко у окрузі №71 навіть спробував побути технічним кандидатом для Павла Балоги від «Свободи». Однак, через те, що він останні 5 років не проживав на території України, маючи «справи» у Чеській республіці, кандидата зняли з виборів.
Стосовно ж неприязні між Василем Губалем та Павлом Русином, то її історія триває вже добрих 5 років. Хоча свого часу Павло Русин був у районній організації «Народної партії», яку очолював Губаль і через яку він вперше прийшов депутатом у райраду.
У самій райраді кажуть, що Русин та Губаль посварилися через те, що керівник управління освіти виступив проти того, аби у всі школи Хустщини постачала хлібо-булочні вироби фірма, СГ «Патріот», зареєстрована на зятя губернатора. Потім було ще кілька справ про не дуже зрозуміле небажання Губаля віддавати кошти на ремонт деяких шкіл району. Натомість кошти йшли у школи, де голова райради мав приятелів, приятельок та друзів із «Єдиного центру»…
Проте, коли Губаля призначили головою ОДА, він наступного ж дня у телефонній розмові пригрозив Павлові русину, що вже за кілька днів його й духу в Управлінні освіти не буде. Відтак узявся через ручного голову РДА Михайла Пристаю робити реорганізацію того ж управління. Однак брак досвіду призвів до того, що Губаль із районною командою такого ж рівня, як і він, просто наламав дров, а справа про законність реорганізації управління освіти Хустської РДА знаходиться в суді. Як результат, через війну Губаля проти Русина освіта району пішла зимувати, фактично, паралізованою…

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар