Вимагав хабар за "швидке" оформлення документів: на Закарпатті судитимуть працівника ДМС


До суду скеровано обвинувальний акт відносно заступника начальника Тячівського РВ Головного управління ДМС України у Закарпатській області.

Слідством встановлено, що в кінці серпня 2020 року посадовець одержав 1000 гривень за забезпечення ним швидкого та безперешкодного оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також 500 доларів США за швидке оформлення та видачу дозволів на виїзд за кордон на постійне місце проживання до Словацької Республіки.

26 серпня 2020 року слідчі ДБР затримали останнього в службовому кабінеті після одержання ним неправомірної вигоди у сумі 1 000 гривень та 500 доларів США.

Таким чином, він обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди вчиненому службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Львівська обласна прокуратура.

Відправ другу:
Залишіть коментар