Віктор Балога увійшов до депутатської групи, яка обслуговуватиме Коломойського

Така ціна вкраденого мандату у представника партії “Слуга Народу” Едгара Токаря.

Як стало відомо, нардеп Віктор Балога, який виграв вибори за рахунок так званих “ромських дільниць” та дільниці в Мукачівській районній лікарні, вступив до депутатської групи “За майбутнє”.

В ЗМІ групу з екс-регіоналів і суміші “різношерсних” нардепів з сумнівним минулим називають групою впливу олігарха Ігоря Коломойського. Голова – екс-представник регіональської фракції “Відродження” – Віктор Бондар.

Тепер зрозуміло чому, не зважаючи на зафіксовані докази, місцеві та Верховний суд України відмовлялися реагувати на численні порушення під час виборів на ОВК 69 та віддали перемогу одіозному Віктору Балозі.

ЧИТАЙТЕ: Наступного тижня Віктора Балогу можуть виключити з партії Єдиний центр

Тепер “закарпатський князьок” змушений обслуговувати інтереси олігархів – така ціна обману закарпатських виборців та постійного бажання збагачуватися за їхній рахунок.

Також до групи приєднався закарпатський обранець Владіслав Поляк.

Інший закарпатець Михайло Лаба вступив у фракцію Політичної партії “Слуга народу”, а нардепи Валерій Лунченко, Роберт Горват та Василь Петьовка залишилися позафракційними.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 3 коментарі (-ів)
  1. Балога політична проститука і політичний труп!
    Президент дискредитує себе такими народними обранцями, які роками грабували, принижували, знищували і калічили своїх обранців

  2. Не кіпішуйте. Як кажуть філософи, – “ушитко тече , ушитко ся міняє”. Може дасть бог та у головах помазаників народних , тоже щось да поміняється.